W ofercie posiadamy także nowe mieszkania na sprzedaż.
Biuro Nieruchomości Copernicus pomoże Państwu w  podjęciu decyzji o zakupie nieruchomości także z rynku pierwotnego i przeprowadzi przez wszystkie etapy kupna nieruchomości od dewelopera. Pomożemy znaleźć wymarzone "M" bez względu czy planujecie Państwo zamieszkać w Toruniu czy w Bydgoszczy.
 
Oferta na rynku pierwotnym zmienia się niezwykle dynamicznie, dlatego zadzwoń – zapytaj o szczegóły naszych doradców.

Nie pobieramy żadnej prowizji od kupujących mieszkania deweloperskie.
 
W SPRZEDAŻY:
 
1) Inwestycja Budlex - Strefa Czasu
MIESZKANIA W APARTAMENTOWCU W SAMYM CENTRUM MIASTA

Osiedle na terenie ogrodzonym. Wjazd na obiekt z dwóch stron dzięki czemu osiedle zyskuje na funkcjonalności. W podziemnej części bloku garaż podziemny, dostępne także miejsca postojowe naziemne przed budynkiem. Wokół dużo zieleni, cisza, spokój. W obrębie osiedla dwa place zabaw dla dzieci.
Jeśli marzą Państwo o mieszkaniu w samym sercu Torunia i pragną Państwo zrealizować swoje własne aranżacje w nowoczesnym bloku to jest oferta właśnie dla Państwa !!
Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej inwestycji - łatwy dostęp do każdego zakątka miasta.


2) Inwestycja Budlex- Wiśniowa Rezydencja/ul. Sadowa
MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU NA ZIELONYCH WRZOSACH 
 
Osiedle na terenie ogrodzonym. Wjazd na obiekt drogą asfaltową. W podziemnej części bloku garaż podziemny, dostępne także miejsca postojowe naziemne przed budynkiem. Wokół dużo zieleni, cisza, spokój. W obrębie osiedla dwa place zabaw dla dzieci.
Jeśli marzą Państwo o mieszkaniu w zielonej i kameralnej części Torunia, blisko lasu, terenów zielonych  to jest oferta właśnie dla Państwa !!
 
3) Inwestycja Grabowscy Nieruchomości - Bydgoska
NOWE MIESZKANIA NA PRZEDMIEŚCIU BYDGOSKIM  BLISKO PARKU BYDGOSKIEGO I STARÓWKI !!!

Inwestycja charakteryzuje się dogodną i spokojną lokalizacją, cenioną przez mieszkańców. Wygodę zapewnia dobra komunikacja oraz bliskość Starego Miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Parku Bydgoskiego, doskonałego miejsca do odpoczynku !! Lokale idealnie nadają się na własne cele mieszkalne jak i pod wynajem - blisko do Wydziału UMK !!

 


4) Inwestycja Grabowscy Nieruchomości - Mickiewicza
NOWE MIESZKANIA NA PRZEDMIEŚCIU BYDGOSKIM  BLISKO PARKU BYDGOSKIEGO I STARÓWKI !!! 

Wyjątkowa inwestycja o efektownej architekturze, w którym wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, łącząc nowoczesność z klasyką. Doskonała lokalizacja w spokojnej części Torunia, w sąsiedztwie starego miasta oraz parku bydgoskiego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, najbardziej wymagającego klienta.