Przez rok czasu próbowalismy sprzedać nasze mieszkanie w Toruniu bez skutku. Nasza koleżanka poleciła nam wasze biuro i poznaliśmy tam pana Bartłomieja Kędzierskiego. W przeciągu dwóch miesięcy od naszego poznania sfinalizowalismy sprzedaż naszej nieruchomości, o czym świadczy profesjonalizm oraz zaangażowanie w swoją pracę pana Bartłomieja. Zatem więcej takich kompetentnych osób chciałoby sie spotykać na naszym rynku pracy.

Pozdrawiamy Magdalena i Konrad Staniek

 

Czułam się zaopiekowana i bezpieczna podczas zakupu mieszkania w Toruniu. Wszelkie spotkania i działania były zaplanowane, uzgadniane. Opieka biura obejmowała obie strony: kupujących i sprzedajacych. Dla mnie pełen profesjonalizm. Pan Bartek Kędzierski był obecny w każdej sytuacji, koordynował zakup kupna mieszkania na każdym etapie, przyczynił się do rozwiązania konfliktu pomiędzy stronami transakcji. Polecam. Joanna Włodarczyk

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Izabeli Nagiewicz za współpracę - pośrednictwo w kupnie mieszkania przy ulicy Mickiewicza w Toruniu. Transakcja nie należała do najłatwiejszych ze względu na konieczność pilnego załatwienia wielu formalności ze strony sprzedających. Pani Izabela wykazała się profesjonalizmem i ogromną cierpliwością.

Mamy duże doświadczenie we współpracy z pośrednikami nieruchomości w wielu miastach w Polsce i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni jej podejściem do klienta i rzetelnością.

Z poważaniem
Olga Ptak i Grzegorz Krawczyk

 

Gorąco polecam Copernicus Nieruchomości, a w szczególności chciałabym podziękować za miłą i udaną współpracę z Panem Bartłomiejem Kędzierskim. Dzielnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, a zaangażowanie przez cały proces kupna pozwolił mi na szybką decyzję i pewność że wszystko przebiega prawidłowo. Dziękuję za poświęcenie mi odpowiedniego czasu i cierpliwości.

 

 

Moja transakcja byla bardzo trudna. Pani Magda Rybak wykazala bardzo duzo cierpliwosci, na moją korzyść. Wszystko zostalo zalatwione tak jak nalezy. Poniewaz plany zyciowe mozna miec I trzeba miec, ale one nie zawsze udaja sie wprowadzic w zycie. Teraz nastepne wyzwanie dla pani Magdy zobaczymy jak sie spisze. Ale wierzę, że będzie tak samo operatywna I zawodowo kompetencyjna jak w pierwszym etapie. Jeszcze raz bardzo polecam I dziękuję z całego serca bardzo zadowolona klientka.

Bardzo zadowolona klientka.

 

 

Chciałbym bardzo gorąco podziękować Copernicus Nieruchomości, a w szczególności p Bartkowi Kedzierskiemu za pomoc w znalezieniu mieszkania. P. Bartek z dużym zaangażowaniem przeszukiwał oferty sprzedaży i na bieżąco informował mnie o aktualnych ofertach spełniających moje wymagania. Cierpliwie odpowiadał na ciągle pojawiające się pytania i wątpliwości. Dzięki doświadczeniu p. Bartka sprawy formalne zostały załatwione sprawnie i bez problemów. Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na zakup innej nieruchomości to nie mam wątpliwości kogo poproszę o pomoc. 23.05.2017r.
Katarzyna Korczak

 

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Liczmańskiej, która w sposób profesjonalny i bardzo zindywidualizowany pomogła w pilnym zakupie mieszkania. Dzięki Pani Ani udało mi się szybko kupić mieszkanie za rozsądną ceną w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Potrzebowałam pilnie sprzedać i natychmiast kupić inną nieruchomość. Ciesze się, że spotkałam na swojej drodze Panią Annę, która rozumiała sytuację i zadbała, żeby "misja niemożliwa" szybkiej transakcji się udała. Dodać mogę, że na bieżąco byłyśmy w kontakcie i Pani Ania szybko reagowała na zmiany na rynku nieruchomości. Informacje dostawałam natychmiastowo. Do tego fachowo zajęła się wszelkimi formalnościami. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym i ludzkim podejściem do klienta. Polecam współpracę z biurem Copernicus, w szczególności z Panią Anna Liczmańską.

28.08.2017 Emilia Kowalska

 

 

W połowie 2018 postanowiłem sprzedać 3 pokojowe mieszkanie w Toruniu . Temat był o tyle trudny, że mieszkanie nie miało swojej odrębnej księgi wieczystej ale udział we współwłasności . Znajomy polecił mi firmę Copernicus Nieruchomości , mówiąc , że długo działają na rynku , są profesjonalni i bardzo solidni a trudne przypadki to ich specjalność . Nawiązałem kontakt z panią Sylwią Rudolf , która wykazała się fachowym podejściem i duża życzliwością, szybko znalazła odpowiedniego klienta i bardzo pomogła w załatwieniu wszystkich formalności . W ciągu trzech miesięcy udało je się sprzedać po dobrej cenie a to był mój główny cel . Krzysztof Sumiński

 

 

Bardzo dziękuje i gorąco polecam Pana Bartłomieja Kędzierskiego, który bardzo profesjonalnie i szybko pomógł wynająć mieszkanie, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze, formalności zostały przedstawione "czarno na białym" co spowodowało szybką decyzję o wynajmie mieszkania przy którym pośredniczył Pan Bartłomiej. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuje.

Tomasz Kurpyt

 

 

Pan Bartłomiej Kędzierski bardzo nam pomógł w sprzedaży mieszkania, jest pan Bartek człowiekiem z wielka empatią i życzliwością. Polecamy Biuro Copernicus innym za fachowość,wysoki profesjonalizm. Sprzedaz mieszkania odbyla sie szybko i skutecznie.

Dziekujemy- Halina i Zbigniew Kryszkowie

 

 

Polecam Copernicus Nieruchomości, a w szczególności Pana Bartka Kędzierskiego, dzięki któremu transakcja zakupu mieszkania została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Na każdym etapie transakcji mogliśmy liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz duże zaangażowanie. Pan Bartek stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę swojej firmy w kontakcie z każdym klientem.

Dziękujemy, Bożena i Tomasz.

 

 

Pana Bartka Kędzierskiego polecił mi znajomy. Ja również z czystym sumieniem mogę go polecić. Pan Bartek jest konkretny i profesjonalny. Pomógł szybko sprzedać mieszkanie w satysfakcjonującej dla mnie cenie. W pełni angażował się w każdy z etapów sprzedaży nieruchomości. Bardzo szybko rozwiewał moje wątpliwości i odpowiadał na wszelkie pytania. Byłem pozytywnie zaskoczony tempem w jakim sprawa została sfinalizowana. Jeżeli będę chciał skorzystać z usług pośrednika nieruchomości to na pewno wybiorę Pana Bartka ponownie.

30.10.2019r. Przemek Z. 

 

Zdecydowaliśmy się sprzedać mieszkanie za pośrednictwem firmy Copernicus Nieruchomości. Pomógł nam w tym Pan Bartłomiej Kędzierski, za co bardzo dziękujemy. Proces sprzedaży przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco dla obu stron umowy. Pan Bartek jest osobą kompetentną, zaangażowaną, życzliwą, działającą profesjonalnie i jak najbardziej godną polecenia. Pozdrawiamy. Gabriela z rodziną Grażyna 25.11.2019

 

 

Na Copernicus Nieruchomości i Pana Bartka Kędzierskiego trafiliśmy w trakcie poszukiwań domu. Bez wątpienia napisze, że trafiliśmy idealnie, od pierwszego spotkania " zagrało". Pan Bartek to pełen zaangażowania profesjonalista w swojej branży. Rzeczowy, doskonale przygotowany do prezentacji oferty, żadnego pytanie nie pozostawi bez odpowiedzi. Formalności związane z kupnem domu przy udziale Pana Bartka to gwarancja sukcesu. Wszystkie dokumenty kompletne i na czas. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebować biura nieruchomości to na pewno wybierzemy Copernicus Nieruchomości i p.Bartka Kędzierskiego.

Kinga i Bartosz Barczykowscy

20.10.2020

 


Wielkie podziękowania za bezproblemową obsługę transakcji sprzedaży domu dla pana Bartka Kędzierskiego. Cierpliwość, profesjonalizm i pomoc na każdym etapie współpracy. G O R Ą C O P O L E C A M :)

21.10.2020

 

 

 Korzystałam z państwa usług. Pani Sylwia Rudolf była osobą która się mną zajęła. Chodziło o sprzedaż mieszkania. Ja jako osoba sprzedająca na stałe mieszkam w Holandii. Biorąc pod uwagę odległości i okoliczności pandemiczne, sprzedaż była bardzo zdalna i niespokojna. Pani Sylwia Rudolf, z której pomocy korzystałam, była niezastąpiona. Wykazała się profesjonalizmem, kreatywnością (a proszę mi wierzyć, że ta była bardzo potrzebna) i niezwykłą wrażliwością. Pani Sylwia wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Daje poczucie bezpieczeństwa, co przynajmniej w mojej sytuacji było bezcenne.

Wyrazy uznania,

Justyna

 

Pani Izabela Dekowska zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania oraz kupnem nowego gniazdka. Profesjonalizm w tysiącu procent, obie transakcje przeprowadzone błyskawicznie, z dbałością o mnie, o poprawność dokumentów i o moje pieniądze. Łącznie z zarezerwowaniem wizyty w UM Torunia - a to wszystko z uśmiechem na twarzy ????

Polecam baaardzo mocno i dziękuję za pracę i zaangażowanie.

Magda Lulewicz

09.11.2020

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Izabela Dekowska świetnie prowadzi przez cały proces kupna/sprzedaży. - Dzięki Pani Izie sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom. - Zdecydowanie polecam!

Adrian Stelmaszyk

04.01.2021

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, znakomite wyczucie potrzeb i oczekiwań, wysoka kultura osobista. Polecam Wszystkim, którzy oczekują usług najwyższej jakości. Pani Aniu, współpraca z Panią to była przyjemność, dziękuję:

Beata Zawadzka

25.01.2021

 

 

Szukałam mieszkania, więc współpracowałam z kilkoma pośrednikami w Toruniu. Jak wyszłam z mieszkania prezentowanego przez Panią Izabelę Dekowską powiedziałam "chcę kupić mieszkanie prezentowane przez tą Panią". Stoicki spokój, cierpliwość, poświęcony czas, spokojne wytłumaczenie i wykonanie telefonów, aby "odkręcić" zaniedbane wcześniej tematy. Czułam, że ktoś dba, aby nie przysporzyć mi niepotrzebnych problemów i wyprostować wszelkie nieprawidłowości w dokumentach. Postawa Pani Izabeli wpłynęła na moją decyzję o zakupie. Wielu pośredników z którymi się spotkałam przy okazji zakupu mieszkania powinno się uczyć profesjonalizmu od Pani Izabeli. Polecam z całego serca i bardzo dziękuję za współpracę.

31.03.2021 Alicja